Vīriešu potences stimulatoru veidi

nobriedis vīrietis ar vāju potenci kā stimulēt

Normāla potence vīriešiem ir viņa fiziskās un psiholoģiskās veselības galvenā sastāvdaļa. Daudzus vīriešus visu mūžu, it īpaši vecumdienās, satrauc labas potences saglabāšanas problēma.

testosterons vīriešiem kā potences stimulants

Potence ir vīrieša spēja veikt dzimumaktu neatkarīgi no viņa reproduktīvajām funkcijām. Taču mūsdienu vīrieša dzīve ar tās kaitīgajiem ieradumiem, neveselīgo uzturu, stresu un hronisku nogurumu negatīvi ietekmē cilvēka vispārējo veselību, tostarp vīrieša potenci.

Pārkāpumi potences jomā var rasties vīriešiem jebkurā vecumā.

Pēc pirmajiem šīs patoloģijas atklāšanas simptomiem nekavējoties jākonsultējas ar ārstu, kurš veiks rūpīgu pārbaudi, noteiks slimības cēloņus un izrakstīs īpašu ārstēšanu. Parasti vispirms tiek novērsti faktori, kas negatīvi ietekmē erektilās funkcijas. Lai to izdarītu, vīriešiem jāpielāgo dzīvesveids, atsakoties, piemēram, no sliktiem ieradumiem (smēķēšanas, alkohola lietošanas u. c. ). Potences uzturēšanai noderīgas var būt arī dažas zāles, kas labvēlīgi ietekmē vīriešu spēku – vīriešu potences stimulatori. Tās var būt dabiskas izcelsmes vai farmaceitiskas. Bet pirms pievērsties medikamentiem, jums jāmēģina normalizēt potenci, pielāgojot diētu,

slikta potence vīrietim, kā stimulēt

Ārējie faktori

Vides katastrofas, vides piesārņojums – tas viss negatīvi ietekmē cilvēka veselību, vīriešiem tas var novest pie pārkāpumiem potences jomā. Kaitīgi darba apstākļi, darbs telpās ar piesārņotu gaisu var radīt neatgriezenisku kaitējumu vīrieša ķermenim, īpaši, ja netiek ievēroti drošības pasākumi. Bet pat daudzām mūsdienu profesijām raksturīgā rumpja sēdus pozīcija var izraisīt asiņu aizplūšanu no dzimumorgāniem, izraisot visas reproduktīvās sistēmas disfunkciju.

Pareizam uzturam ir arī liela nozīme vīriešu veselībā.

Pārtika nodrošina organismu ar enerģiju, nodrošina elementus hormonālajai sintēzei. Tādi noderīgi mikroelementi kā fosfors, cinks aktīvi iesaistās vīriešu potences uzturēšanā. Cinks ir galvenais elements testosterona sastāvā. Ja organismā nav pietiekami daudz cinka, tad vīrišķā hormona ražošana ievērojami samazinās, samazinās libido. Arī fosfors ir daļa no testosterona, ieņem nozīmīgu vietu daudzos svarīgos organisma procesos, piemēram, sintēzē. Tam ir ietekme uz erekciju, libido. Askorbīnskābe, E vitamīns ir nepieciešami vīrieša ķermenim, lai novērstu negatīvus postošos šūnu procesus.

vitamīni potences stimulēšanai

Bieži traucējumi reproduktīvās sistēmas jomā veidojas asinsrites stagnācijas, stresa, hroniska noguruma, smaga fiziska darba un citu dzīves problēmu dēļ. Slikti ieradumi (tabaka, alkoholiskie dzērieni, narkotikas) negatīvi ietekmē vīriešu veselību.

Iekšējie cēloņi

Pirmkārt, tās ir dažādas uroģenitālās sistēmas patoloģijas, infekcijas parādības, iekaisuma procesi, kas tieši izraisa dzimumorgānu disfunkciju, un cieš arī potence. Hormonālā nelīdzsvarotība var izraisīt negatīvas sekas, seksuālās vēlmes samazināšanos. Endokrīnās slimības (piemēram, diabēts), daudzas kardiovaskulāras anomālijas (sirds mazspēja utt. ), ģenētiskas patoloģijas, ļaundabīgi audzēji, iedzimtas malformācijas, prostatas adenoma – visi šie faktori nelabvēlīgi ietekmē vīriešu spēku.

strīds ģimenē kā sliktas potences cēlonis kā stimulēt

Ar vecumu saistītas izmaiņas negatīvi ietekmē arī vīriešu potenci. Novecošanās process vīriešiem apgrūtina erekciju, taču ar vecumu saistītas izmaiņas ir neatgriezeniskas, tās bieži noved pie vīriešu impotences.

Dabiskas izcelsmes stimulanti

Mūsdienās farmācijas industrijas arsenālā ir plašs zāļu klāsts, kas stimulē vīriešu potenci. Daudzi vīrieši dod priekšroku dabiskas izcelsmes stimulantiem. Tāpat, lai normalizētu vīriešu spēku, varat izmantot ne tikai zāles, bet arī dažādus noderīgus barojošus pārtikas produktus, kas aktivizē reproduktīvās sistēmas funkcijas. Tie ir afrodiziaku ēdieni: rieksti, jūras veltes, gaļas ēdieni utt. Piena produkti, dārzeņi, olas, augļi pozitīvi ietekmē vīriešu veselību. Biškopības produkti šajā gadījumā ir ārkārtīgi noderīgi - tie normalizē vīriešu dzimumfunkcijas, aktivizē potenci.

potenci stimulējoši produkti

Farmaceitiskie stimulanti

Ja dabiskie stimulanti nepalīdz atrisināt vīriešu potences problēmu, tad tiek izmantoti speciāli medikamenti, kurus izraksta ārsti. Tikai pieredzējis medicīnas speciālists palīdzēs pacientam izprast šo problēmu, noteikt patoloģijas cēloņus un noteikt nepieciešamās zāles slimības likvidēšanai.

Šādā situācijā liels pieprasījums parasti ir raksturīgs dažādiem uztura bagātinātājiem - dabīgas izcelsmes augu vai homeopātiskajiem preparātiem, kas labvēlīgi ietekmē vīrieša dzimumspēju.

Ar to palīdzību ir iespējams noteikt erektilās funkcijas, uzlabot seksuālo attiecību kvalitāti.

Uztura bagātinātāju lietošana neizraisa atkarību. Viņu galvenā funkcija ir asinsrites aktivizēšana vīriešu reproduktīvās sistēmas zonā, erekcijas palielināšanās.

Sintētiskās narkotikas

Ģenēriskās vielas, kas ir daļa no sintētiskajiem vīriešu potences stimulatoriem, izraisa aktīvu asiņu pieplūdumu dzimumloceklim, palielinot tā asinsvadu spiedienu. Starp tiem vispopulārākās ir šādas zāles:

  • Pamatojoties uz tadalafilu – lieto 15 minūtes pirms dzimumakta. Saglabājiet savu darbību 36 stundas. Ir stingri aizliegts to lietot kopā ar alkoholisko dzērienu dzeršanu;
  • Pamatojoties uz sildenafilu – lieto vienu stundu pirms dzimumakta. Saglabā to iedarbību 5 stundas. Nelietot kopā ar alkoholu, kā arī treknu pārtiku;
  • Pamatojoties uz vardenafilu - uzņemšanai jābūt pusstundu pirms dzimumakta. Derīgs 12 stundas. Vīrieša atkarība no alkohola vai pārtikas šajā situācijā neietekmē zāļu iedarbību.

Bez ārsta receptes nav ieteicams lietot nekādus vīriešu potences stimulatorus, jo tiem var būt kontrindikācijas un negatīvas blakusparādības.