Palielina potenci 50 gadu vecumā

Pieaugušā vecumā seksuālā funkcija vīriešiem dabiski samazinās, bet impotence pēc 50 gadiem nav normāla parādība. Kā atpazīt tās simptomus un kā tikt galā ar problēmu?

Kā palielināt potenci pēc 50 gadiem?

Galvenā vīriešu potences stāvokļa atšķirīgā iezīme pēc 50-55 gadiem ir andropauzes sākums šajā periodā, kas tiek nosaukts pēc analoģijas ar menopauzi un ir labāk pazīstams kā ar vecumu saistīts androgēnu deficīts vai vīriešu menopauze. Šī bioķīmiskā procesa būtība ir samazināta līdz ievērojamam hormona testosterona ražošanas samazinājumam dzimumdziedzeros. Līdzīgs testosterona deficīta sindroms vecumā no 40 līdz 70 gadiem, pēc dažādām aplēsēm, tiek novērots 30-70% vīriešu. Maksimālie andropauzes rādītāji tika novēroti piecdesmit gadu vecumā, un pats "pārejas" periods ilgst apmēram 2-5 gadus. Un attiecīgi potences pieaugums vīriešiem pēc 50 ir tieši saistīts, pirmkārt, ar trūkstošā testosterona kompensāciju.

Turklāt potences problēma 50 gadu vecumā ir atkarīga no uroģenitālās, endokrīnās, sirds un asinsvadu, nervu sistēmas darba, un vīrieša vispārējā fiziskā veselība šajā vecumā sāk izcelties priekšplānā. Kā palielināt potenci pēc 50 gadiem un kā kopumā uzlabot vīriešu veselību, ņemot vērā piecdesmitgadnieku īpatnības, mēs apskatīsim šajā rakstā.

Menopauze vīriešiem kā pamatfaktors, kas ietekmē potenci

slikta potence nobriedušam vīrietim, kā palielināt

Vīriešu potence pēc 50 ir saistīta ar to, ko medicīnas aprindās sauc citādi: menopauze, ar vecumu saistīts hipogonādisms, ar vecumu saistīts androgēnu deficīts un citi termini. Tā kā vienā no grieķu valodas tulkojumiem vārds "kulminācija" ir tulkots kā "pakāpiens", "kāpnes", šis termins ir piemērots, lai ilustrētu pakāpenisku (pakāpenisku) testosterona līmeņa pazemināšanos, kas tiek novērota vīriešiem, sākot ar no apmēram 30-40 gadiem. Bet, tā kā viens un tas pats termins tiek asociēts ar pazīstamāko sieviešu menopauzi, daudzi medicīnas darbu autori no tā izvairās - lēnā vīrišķā dzimumhormona līmeņa pazemināšanās dēļ notiek priekšstats par notiekošajiem procesiem vīriešiem un sievietes, kā likums, ir atšķirīgas.

Tomēr 10-20% vīriešu (pēc dažām aplēsēm - līdz 25%) no tiem, kuriem ir menopauzes traucējumi, notiekošo uztver ļoti sāpīgi, un tas ietekmē gan fizioloģisko, gan psiholoģisko stāvokli. Cieš visas tās ķermeņa sistēmas, kuras tiek kontrolētas vai ļoti atkarīgas no testosterona.

Testosterona loma organismā sāk izpausties pat dzemdē – embrionālajā periodā augļa nobriešanas stadijā. Pirms pubertātes sākuma zēniem tā loma samazinās, bet pēc tam atkal sāk mijiedarboties ar dažādām ķermeņa sistēmām un audiem, kuru receptori reaģē uz tā koncentrācijas lielumu. Tātad, pirmkārt, hormons ietekmē dzimumorgānus un spermatoģenēzi, dzimumtieksmes pakāpi, prostatas dziedzeri, epididīmu, sēklas pūslīšus utt. Otrkārt, hormonālā stāvokļa kontrolē atrodas kaulu un muskuļu sistēmas, vielmaiņas procesi, ādas stāvoklis, mati utt. Tāpēc testosterona līmeņa pazemināšanās atspoguļojas visās šajās sistēmās, un, kad testosterona līmenis un pēc tam arī potences līmenis vīriešiem pēc 50 gadu vecuma samazinās, salīdzinot ar "labākajiem gadiem", ka sistēmas sāk neizdoties, akūtā fāzē iestājas vīriešu menopauzes stāvoklis.

Simptomu sarakstu var iedalīt vairākās grupās (atbilstoši sistēmām, kas šajā periodā tiek mainītas):

 • Psihoemocionālie traucējumi: paaugstināts nogurums, garastāvokļa svārstības ar depresīvām izpausmēm, nemotivētu baiļu lēkmes, miega un uzmanības problēmas.
 • Veģetatīvās sistēmas traucējumi: nestabils spiediens ar iespējamām hipertensīvām krīzēm, sāpīgas sāpes no sirds apgabala, neatklājot sirds patoloģiju, "notriekti" sirds ritmi, reibonis un sāpes, svīšana un karstuma viļņi, gaisa trūkuma sajūta, apsārtums no augšdaļas. krūtis pret seju.
 • Metabolisma un endokrīnās sistēmas izpausmes: muskuļu masas samazināšanās un vājināšanās, kaulu stipruma pārkāpums (osteoporoze), taukaudu palielināšanās, īpaši vēdera un krūtīs, matu augšanas samazināšanās un matu izkrišana, ādas stāvokļa pasliktināšanās un to sausums, dzimumhormonus saistošā proteīna daudzuma palielināšanās, anēmija.
 • Uroģenitālās sistēmas problēmas: spermatoģenēzes pasliktināšanās, samazināta dzimumtieksme (vāja potence vai tās trūkums), erekcijas problēmas, jutīgums, kas līdzinās impotences pazīmēm, kā arī sēklinieku skaita samazināšanās, pastiprināta urinēšana, nesaturēšana, biežas nakts vēlmes .

Jāatzīmē, ka vairumā gadījumu testosterona līmeņa pazemināšanās notiek pakāpeniski un ne vienmēr pārsniedz sliekšņa vērtības aptuveni 12 nmol (nanomolu) litrā, ko parasti uzskata par patoloģiskām hipogonādu vērtībām. Pat parasti ar vecumu saistīta hormona samazināšanās sākas pēc 30 gadiem režīmā 1-2% gadā, un biežāk tikai piecdesmit tas sasniedz "bīstamus" rādītājus. Turklāt vīriešu spēja 50 gadu laikā pilnībā neizzūd. Viņa vienkārši kļūst vājāka nekā agrāk. Ja jūs "atlaidīsit" šo procesu, tad līdz 80 gadu vecumam testosterona līmenis paliks tikai 40-45% līmenī no sākotnējiem rādītājiem. Tomēr šo procesu var palēnināt vai pilnībā apturēt. Lai palielinātu potenci pēc 50 gadiem, ir pareizi jāizvēlas hormonu aizstājterapija.

Pieeja aizstājterapijai pēc piecdesmit

Šajā gadījumā jautājums ir ne tikai par to, kā palielināt potenci, bet arī par to, kā palielināt potenci, nekaitējot sev. Kopumā, lai to izdarītu, ir jāņem vērā četri faktori:

vīrietis lieto tabletes, lai palielinātu potenci pēc 50
 1. Kontrindikāciju esamība vai neesamība, kas aizliedz hormonu aizstājterapiju.
 2. Zāļu spēja "maigi" tikt galā ar impotenci, tas ir, uzturēt vienmērīgu testosterona līmeni hormona dabiskajās svārstībās.
 3. Saudzējoša darbība saistībā ar testosterona ražošanu - zāles nedrīkst kavēt sava hormona ražošanu.
 4. Produkta sastāvs un tā spēja atjaunot kopējo un brīvo testosteronu, korelē ar faktiskā hormonālā stāvokļa dinamisku novērtējumu.

Apmēram 90–95% testosterona sēkliniekos izdala Leidiga šūnas. Vēl 5% - virsnieru garoza. Tajā pašā laikā ir iedalījums kopējā testosteronā un brīvajā (aktīvajā), kuru procentuālais daudzums ar vecumu samazinās daudz vairāk nekā kopējā testosterona procentuālais daudzums. Vienlaikus ar hormonu sintēzes samazināšanos palielinās globulīna koncentrācija, kas saista dzimumhormonus, kas maina hormonālo līdzsvaru un noved pie estrogēnu īpatsvara palielināšanās, mainās arī hipotalāma-hipofīzes sistēmas regulējums. Rezultātā tiek traucēta visas "ķēdes" darbība: hipotalāms - sēklinieki - dzimumorgāni. Ņemot vērā sistēmiskā atbalsta sarežģītību, hormonāla iejaukšanās jāveic pietiekami piesardzīgi.

Līdz ar profilaktiskās un terapeitiskās hormonaizstājterapijas metožu parādīšanos dažādu vīriešu impotences pakāpju un ar vecumu saistītu traucējumu gadījumos, sākumā bija spēcīgas bailes, kas saistītas ar iejaukšanos trauslā un sarežģītajā ķermeņa mehānismā. Tomēr tagad šāda terapija (ievērojot noteiktus nosacījumus) tiek pieņemta visur un netiek uzskatīta par bīstamu. Veicot aizvietotājterapiju, ir daži specifiska rakstura ierobežojumi, kas rada paaugstinātu risku attīstīt vienu vai otru esošu patoloģiju. Tie ietver, piemēram, prostatas vēzi (vai aizdomas par to). Bet šādi ierobežojumi tiek noteikti speciālista individuālas pārbaudes laikā.

Turklāt ir ļoti vēlama speciālistu (androloga, urologa, endokrinologa) iesaiste aizvietojošās terapijas programmas izstrādē, jo reālā testosterona līmeņa noteikšana vīriešiem rada jautājumus arī pēc laboratorijas izmeklējumiem. Pirmkārt, esošās metodes šī steroīdā hormona līmeņa noteikšanai nav ideālas, un, otrkārt, iegūtie rezultāti joprojām ir jāspēj "lasīt". Grūtības ir tādas, ka testosterona līmenis pat normālā ir nestabils (piemēram, no rīta tas ir par 25-30% augstāks), un tas vienmēr ir "jāvēro" individuāli un dinamikā.

Vēl viens papildu uzskaites faktors ir zāļu formāta ērtība, kas palielinās potenci pēc 50 gadiem ērtā režīmā. Testosterona tirgus ir:

 • ampulās (injekcijas metode),
 • ilgstošas (ilgstošas) darbības tabletes,
 • želejos (ziedēs) lietošanai uz ādas vai plāksteros, kas satur testosteronu.

Gēli un plāksteri no pirmā acu uzmetiena šķiet ērtākais un modernākais paņēmiens salīdzinājumā ar injekcijām, tomēr hormonu injekcijas, jo nepieciešamība pēc tām nerodas pārāk bieži, ir plaši izplatītas un pieprasītas šajā daļā. vīriešiem, kuri cīnās, lai palielinātu libido. un cenšas uzlabot potenci.

PVO klasifikācija: 50 gadi - vīriešu brieduma virsotne

Neskatoties uz to, ka kopumā šobrīd androloģijā dominē viedoklis, kurā ar vecumu saistītā testosterona līmeņa pazemināšanās fakts netiek apstrīdēts, taču tiek atzīts, ka samazinājuma apjoms var nesasniegt kritiskos līmeņus, androgēnu aizstāšana. terapija bieži tiek ieteikta no 40-45 gadiem kā profilakses līdzeklis. Un attiecībā uz potenci vīriešiem pēc 50 gadiem šī terapija parasti katram vīrietim jāuzskata par galveno metodi "vīriešu spēka" uzturēšanai.

Taču sociālā problēma ir tā, ka mūsu valstī atteikšanās no aktīvas dzimumdzīves pēc 50-55 gadiem netiek uztverta kā novirze no normas, un vīrieši sāk samierināties ar impotenci kā kaut ko dabisku. Tas ir, sākot no 50 gadu vecuma, potence kā libido (vēlmes) un stabilas erekcijas kombinācija, diemžēl, jau tiek uzskatīta par kaut ko vēlamu, bet neobligātu. Sociāli kultūras tradīcijas pieļauj un samierinās ar šo situāciju. Turklāt liela daļa vīriešu vispār neko nav dzirdējuši pat par ar vecumu saistīta androgēnu deficīta esamību, par aizvietošanas programmām tā kompensēšanai un par potenci paaugstināšanas iespējām jebkura vecuma vīriešiem.

Saskaņā ar jaunākajām izmaiņām PVO vecuma klasifikācijā persona, kas jaunāka par 44 gadiem, tiek uzskatīta par vēl jaunu, bet no 44 līdz 60 gadiem ir pusmūžā.

vīrietis ar labu potenci pēc 50

Vecums sākas tikai pēc 75 gadiem. Laika posmu no 60 līdz 75 gadiem sauc par vecumdienām. Līdz ar to vīrieti 50 gadu vecumā, lai arī viņš vairs nav jauns, pat nevar nosaukt par vecu.

Līdzīgas izmaiņas vecuma skalas uztverē un novērtējumā ir notikušas burtiski pēdējo 10-15 gadu laikā. Vēl 2005. gadā lielākā daļa aptaujāto 50 gadu pagrieziena punktu uztvēra kā vecuma brīdi. Tagad, kā liecina Lielbritānijā veiktās aptaujas, lielākā daļa aptaujāto uzskata, ka, aizejot pensijā, ir pusmūžā. 42% aptaujāto sauc par gados vecākiem cilvēkiem, ja viņiem aprit 60 gadi, un 30% aptaujāto vecums asociējas ar 70 gadu slieksni. Turklāt vērtējums korelē ar aktivitāti, un aktivitāte izpaužas visa veida aktivitātēs: sportā, ceļojumos, profesionālajā karjerā, seksā.

Vīriešu potenci noteikti ietekmē populācijas īpatnības (rasu, ģenētiskās, kultūras un citas), taču šīs atšķirības nav tik būtiskas, lai vīriešu potences atjaunošana mūsu valstī tiktu uzskatīta par bezcerīgu lietu. Potences uzlabošanai, pirmkārt, ir jāveido vīriešu apziņa un izpratne par to, ka problēmas ar potenci var salīdzinoši viegli atrisināt gandrīz jebkurā vecumā, ja potences samazināšanās nav saistīta ar grūtāk risināmiem sistēmiski organiskiem faktoriem.

Impotences fizioloģiskie cēloņi 50 gadus veci cilvēki

Protams, potences samazināšanās iemesli nav tikai hormonālie faktori. Asinsvadu sistēmas stāvoklis un jautājums par mehānisko asins plūsmu uz dzimumorgāniem, nervu vadītspēju un jutīgumu, kas cita starpā ir atkarīgs no mugurkaula un iegurņa kaulu stāvokļa, kā arī citām sistēmiskām problēmām un slimībām, var palielināt asinsriti. slodze uz uroģenitālo sistēmu un izraisīt potences samazināšanos. Bet šīs briesmas pastāv ne tikai pēc 50, bet arī agrākā vecumā.

Piemēram, ir konstatēts, ka hroniskas slimības pašas paātrina menopauzes iestāšanos un veicina tās attīstību. Medicīnas universitātes pētnieki ir pierādījuši, ka cilvēkiem ar sirds mazspēju androgēnu deficīta izpausmes ir 4 reizes biežākas, un šādiem vīriešiem ir izteiktāki menopauzes simptomi. Ir arī citas slimības, kas palielina menopauzes gaitu: hipertensija, hipotireoze un tirotoksikoze, miokarda infarkts, aknu slimības, orhīts, epididimīts, cukura diabēts, sēklinieku traumas un audzēji, ķīmiski bojājumi, alkohola un nikotīna intoksikācija, narkotiku lietošana. Šiem faktoriem tiek pievienota fiziskā neaktivitāte, nepareizs uzturs, ar dzīvesveidu saistīti ieradumi.

Tāpēc 50 gadu vecumā ir spēkā visi tie paši veselīga dzīvesveida noteikumi kā 20-40 gadu vecumā. Šajā vecumā ir nepieciešams arī samazināt svaru, palielināt fizisko aktivitāti un vispārējo aktivitāti, regulāri veikt dzimumorgānu un prostatas masāžu, trenēt kaunuma muskuļus un, ja nepieciešams, pilnībā pārskatīt darba un dzīves veidu, izvēlēties nodarbošanos. kas uzlabo psihoemocionālo stāvokli.

Paaugstināta potence vīriešiem pēc 50 gadiem

Daudzi vīrieši ir nobažījušies par to, kāpēc viņu potence pēc 50 gadiem vājinās. Šī problēma var rasties dažādu iemeslu dēļ. Medicīnā tie ir izolēti diezgan daudz. Veselība ir ārkārtīgi svarīga. Bet kā palielināt potenci pēc 50 un kādi ir slimības simptomi?

Attīstības iemesli

Pirms jūs saprotat, kā ārstēt impotenci vīriešiem pēc 50 gadiem, ir vērts saprast tās attīstības iemeslus. Medicīnā ir ierasts atšķirt vairākus faktorus:

 • Vīriešu dzimuma hormona līmeņa pazemināšana. Saskaņā ar statistiku, spēcīgai pusei iedzīvotāju pēc trīsdesmit gadiem pakāpeniski samazinās testosterona ražošana.
 • Pēc 45 gadiem šie rādītāji kļūst zem normas, kā rezultātā tiek novērota adrogēna mazspēja un parādās pirmās impotences pazīmes vīriešiem.
 • Vazokonstrikcija. Asins kanāliņi katru gadu zaudē savu elastību, kā rezultātā tie sāk pakāpeniski sašaurināties. Šis process izraisa asinsrites pasliktināšanos un asinsrites pasliktināšanos dzimumorgānos.
 • Asinsvadu un sirds muskuļa slimības. Vīriešiem pēc 50 gadu vecuma palielinās sirds un asinsvadu slimību attīstības iespējamība. Sirds muskulis nolietojas un vājinās. Šī parādība noved pie asinsrites pasliktināšanās visā ķermenī.
 • Reproduktīvās sistēmas slimības. 50 gadu vecumā problēmas ar potenci vīriešiem bieži rodas dzimumorgānu slimību dēļ. Ārsti regulāri diagnosticē slimību klātbūtni prostatīta, adenomas, uretrīta formā. Šīs problēmas var pat izraisīt impotenci vīriešiem vecumā no 40 gadiem.
 • Dzīvesveids. Veselīgam dzīvesveidam ir liela nozīme seksuālajā dzīvē. Ja pacients regulāri lieto alkoholu, smēķē, nepareizi ēd un nesporto, tad viņam var sākties grūtības dzimumorgānu rajonā.

Kāpēc impotence vīriešiem rodas 45 gadu vecumā un dažiem 55 vai 70 gadu vecumā? Šīs problēmas rašanās iemesls var būt slēpts regulārās stresa situācijās. Grūtības darbā un nesaskaņas ģimenē noved pie smadzeņu darbības pasliktināšanās. Sakarā ar to cilvēks izpaužas aizkaitināmība un agresivitāte. Šis process ietekmē seksuālo vēlmi. Un, kā jūs zināt, reti sastopami dzimumakti slikti ietekmē vīriešu potenci.

Ja vīriešu pusei iedzīvotāju nav fiziskas aktivitātes, muskuļu rāmis vājinās. Ir vērts atzīmēt, ka dzimumloceklis attiecas arī uz muskuļu struktūru, kurā atrodas nervu gali. Kad viņu stāvoklis pasliktinās, parādās vājums. Lai atjaunotu potenci, ir vērts nodarboties ar sportu.

Vīriešu impotences cēloņi var slēpties arī hormonālos traucējumos. Bieži vien šāda veida traucējumi rodas pacientiem, kuri cieš no cukura diabēta. Ar šo slimību perifērajā sistēmā ir vielmaiņas procesu traucējumi. Tas rada grūtības prostatas un hipotalāma darbībā. Šis process noved pie izmaiņām hormonālajā līmenī.

Ja impotence sākas 50 gadu vecumā, tad, iespējams, to ietekmēja pacienta mazkustīgais dzīvesveids. Ļoti bieži slimība tiek diagnosticēta tiem, kuru darbs ir saistīts ar ilgstošu sēdēšanu. Tas ietver tādas specialitātes kā autovadītājs, programmētājs vai apsargs. Šādās situācijās ir grūti kaut ko ieteikt. Bet jūs varat palielināt potenci tikai ar aktīvu dzīvesveidu un pareizu uzturu.

Vāja potence var sākties tiem, kuri ilgstoši lieto zāles. Vīrieši, cenšoties izvairīties no stresa situācijām un depresijas, ķeras pie antidepresantu vai psihotropo zāļu lietošanas. Lai palielinātu potenci, jums jāredz ārsts. Varbūt viņš izrakstīs papildu zāles, kas spēj paaugstināt dzimumlocekli.

Kādā vecumā iestāsies impotence, ir diezgan grūti pateikt. Protams, viss notiks nevis viena gada laikā, bet gan pamazām. Galvenais jautājums ir, kādā vecumā jāsāk cīņa ar šo slimību.

Patoloģijas diagnostika

Ja tiek novēroti pirmie impotences simptomi vīriešiem, nevajadzētu kavēties ar problēmu, bet pēc iespējas ātrāk konsultēties ar ārstu. Tikai ārsts var pareizi diagnosticēt un izrakstīt atbilstošas zāles.

Lai diagnosticētu patoloģiju, speciālists nosaka ultraskaņas izmeklēšanu un testēšanu. Pirmkārt, jums ir jānoskaidro, vai pacienta asins sistēmā ir patoloģiski traucējumi. Ja pacientam ir dzimumorgānu slimības, tad asinīs tiks konstatēts liels skaits leikocītu.

Pēc tam pacientam tiek veikta uroģenitālās sistēmas izpēte. Lai identificētu patoloģijas, tiek veikta ultraskaņas diagnostika. Ar šādas izmeklēšanas palīdzību jūs varat redzēt skartās vietas vai redzēt iekaisuma procesu.

Lai noteiktu potenci pēc 50 gadiem, vīrieši lieto sēklu šķidrumu. Analīze var noteikt testosterona daudzumu un noslēpuma sastāvu.

Ja vīriešiem potences pasliktināšanās rodas citu iemeslu dēļ, tiek nozīmēti papildu izmeklējumu veidi.

Veidi, kā uzlabot potenci

Daudzi vīrieši ir ieinteresēti jautājumā par to, kā tiek atjaunota potence. Nav vērts uztraukties par šo problēmu. Galu galā, ja bija impotence, vecumam nav nozīmes. Galvenais ir savlaicīgi sākt ārstēt patoloģiju.

Lai vīrieša potence pēc 50 gadiem pilnībā saglabātos, katru gadu ir jāveic ārsta pārbaude. Lieta tāda, ka daudzi procesi organismā sāk palēnināties. Un, lai jūs nepārsteigtu impotence 40 gadu vecumā, jums ir jāiziet pārbaude.

Lai palielinātu potenci pēc 50 gadiem, jums jāievēro daži ieteikumi:

 • Atbilstība sabalansētam un pareizam uzturam. Lai saglabātu potenci 40, 50, 55 gadu vecumā, jums ir nepieciešams ēst veselīgu pārtiku. Uzturā jāiekļauj svaigi dārzeņi un augļi, graudaugi, tvaicēta vai vārīta gaļa un zivis. No uztura jāizslēdz ātrās uzkodas, alkoholiskie un gāzētie dzērieni, taukaini, sāļi un cepti ēdieni. Sāls jāaizstāj ar dažādām garšvielām. Turklāt tie palielina asinsriti dzimumloceklī.
 • Atbrīvošanās no liekā svara. Ja vīrietim nav dzimumlocekļa, iespējams, problēma ir liekais svars. No tā pacients kļūst impotents, kā arī sāk ciest no tādām slimībām kā diabēts, prostatīts, hipertensija.
 • Augsta asinsspiediena un holesterīna trūkums.
 • Atteikšanās lietot alkoholiskos dzērienus. Ja pacients nezina, kā tikt galā ar impotenci, tad pirmais solis ir pārtraukt alkohola lietošanu. Un labāk to sākt darīt agrā vecumā, kad nekas netraucē.
 • Sports un jebkādi fiziski vingrinājumi. Ja pacients nezina, kā palielināt potenci vīriešiem, tad jāsāk veikt elementārus vingrinājumus. Viss vīrieša ķermenis sastāv no muskuļu struktūrām. Un, lai tie nevājinātu, jums ir jānodarbojas ar aktīvu sportu. Tas ietver volejbolu, peldēšanu vai vieglatlētiku. Jāizvairās no riteņbraukšanas, jo tas noved pie sēklinieku maisiņa saspiešanas.
 • Normāla testosterona aizture. Šis hormons ir atbildīgs par vīrieša seksuālo aktivitāti, tāpēc ir nepieciešams lietot dabiskos stimulatorus.
 • Atteikšanās lietot steroīdus medikamentus.
 • Smēķēšanas atmešana.

Preparāti potences uzlabošanai

Gadās, ka vīrietis vada aktīvu tēlu un ēd pareizi, bet piecdesmit gados potence neatgriežas. Kāds ir iemesls? Kā tad palielinās potence vīriešiem pēc 50 gadiem? Šajā gadījumā, lai saprastu, kā uzlabot potenci, jākonsultējas ar ārstu. Viņš izrakstīs zāles, kas ļaus dzimumorgānam stāvēt dzimumakta laikā vai atjaunos hormonālo līmeni.

Ir milzīgs saraksts ar zālēm, kas palielina potenci. Tajos ietilpst produkti, kuru pamatā ir sildenafils, kas acumirklī nodrošina asinsvadu paplašināšanos un stabilas erekcijas iestāšanos. Šādām zālēm ir vēlamais efekts divdesmit līdz trīsdesmit minūšu laikā pēc lietošanas. Bet ir vērts atzīmēt, ka zālēm ir vairākas blakusparādības un vairāki ierobežojumi.

Ķīnas speciālisti zina, kā palielināt potenci 50 gadu vecumā. Viņi nāca klajā ar zālēm, kuru mērķis ir uzlabot erektilās funkcijas. Tajos ietilpst žeņšeņs. Tas ir atzīts par dabisku vīriešu afrodiziaku. Žeņšeņa sakne ir zāles, kas uzlabo dzimumaktu.

Kā palielināt potenci pat ar narkotiku palīdzību? Tirgū ir bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji. Tie satur tikai dabīgas sastāvdaļas, kas neizraisa blakusparādības. Tās jālieto ēdienreizes laikā.

Lai palielinātu potenci tieši pirms dzimumakta, varat izmantot aerosolu. Pietiek vairākas reizes izsmidzināt zāles uz dzimumlocekļa, un pēc desmit minūtēm tas sāks darboties.

Gaidāmais dzimumakts nedrīkst biedēt vīrieti, īpaši, ja viņam ir piecdesmit vai sešdesmit gadi. Jebkuru problēmu atrisinās pieredzējis ārsts. Daudzus vīriešus interesē jautājums par to, līdz kuram vecumam notiek pastiprināts dzimumakts un kad izzūd erektilā funkcija. Bet problēmai ir risinājums. Galvenais ir atrast galveno cēloni.