Lietošanas instrukcija Testo Ultra

Tabletes Testo Ultra (Efektīva erekcijas uzlabošana) lietošanas instrukcijas un kā to lietot

Norādījumi par kapsulu lietošanu Testo Ultra

Potences uzlabošana ar dabisko narkotiku Testo Ultra kļuva iespējama pavisam nesen. Tajā pašā laikā jūs varat iegūt pilnu efektu, pareizi lietojot kapsulas. Tāpat kā jebkurš cits līdzeklis, arī šīs tabletes, lai uzlabotu potenci, jālieto stingri saskaņā ar instrukcijām, pretējā gadījumā jūs nevarat iegūt vēlamo efektu.

Tabletes ir pēc iespējas vienkāršākas lietošanas instrukcijas. Ir svarīgi atzīmēt, ka Testo Ultra ir produkts, kas paredzēts visiem pieaugušajiem vīriešiem Latvijā neatkarīgi no viņu vecuma. Zāles tiek pārdotas kapsulu formā, ko ir viegli lietot.

Kā lietot tabletes, lai iegūtu vēlamo rezultātu?

Norādījumi par zāļu lietošanu
1. solis 2. solis 3. solis
Pilns zāļu lietošanas kurss ir viens kalendārais mēnesis, vienā iepakojumā ir 30 kapsulas. Jums jālieto 1 kapsula dienā, piemēram, vakarā. Lai sasniegtu vislabāko efektu, kapsulu varat lietot 30 minūtes pirms dzimumakta, taču tas nav priekšnoteikums. Lai zāļu lietošanas efekts būtu pilns, jums regulāri jālieto kapsulas, nezaudējot lietošanas dienas. Šajā gadījumā efekts būs kumulatīvs.

Vīriešiem, lietojot šo produktu, nav jāievēro stingra diēta vai ikdienas režīms. Viņiem ir tikai jāpārliecinās, ka viņi papildinājumu lieto konsekventi, kā noteikts.

Lietošanas indikācijas

Zāles ir paredzētas visiem vīriešiem ar vīriešu veselības problēmām. Problēmas var izraisīt vecums, traumas vai citi iemesli. Tas var būt slikta erekcija, nenoteiktība gultā vai slikta un sāpīga urinēšana.

Kontrindikācijas lietošanai

Kapsulām nav kontrindikāciju. Zāles ir izgatavotas tikai no dabīgām sastāvdaļām, bez ķīmiskām piedevām. Pateicoties tam, tiek nodrošināta augsta efektivitāte, bet tajā pašā laikā un lietošanas drošība. Turklāt, pateicoties unikālajam sastāvam, kapsulas neizraisa nekādas blakusparādības. Pirms lietošanas jums jāiepazīstas ar produkta sastāvu un jāpārliecinās, ka jums nav alerģijas pret kādu no sastāva elementiem. Instrumentu var lietot vīrieši, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.